Zajęcia z kodowania w grupie 5 latków

Dnia 30 listopada 2020 roku  w grupie 5 latków odbywały się zajęcia z kodowania z wykorzystaniem tablicy interaktywnej  „Gdzie się ukrył kod? Jak go znaleźć? Jak go stworzyć? Co on oznacza? Na te i wiele pytań 5-latki odkrywają odpowiedzi  na zajęciach  z kodowania. Zabawy z kodowaniem wprowadzają dzieci w świat programowania. Dzieci  grają w sudoku, ustawiają wieże zgodnie z podanym kodem, bawią się z dyktandami graficznymi, wytyczają drogę do celu układając strzałki itp. Możliwości jest wiele, a wszystko odbywa się w formie nauki przez zabawę.

Data dodania: 2020-12-30 11:53:18
Data edycji: 2020-12-30 11:54:57