Zajęcia z glottodydaktyki w grupie 4 latków

Dnia 25  listopada 2020 roku obchodziliśmy „Dzień Pluszowego Misia”, z tej okazji dzieci z grupy 4 latków uczestniczyły w zajęciach z glottodydaktyki poświęconych tej tematyce. Głównym zamysłem spotkania było przygotowanie misiowi literowego bukietu kwiatów. Dzieci aktywnie brały udział w zabawach ortofonicznych i artykulacyjnych, jak również tych ćwiczących percepcję wzrokową i słuchową. Najważniejszym zadaniem jednak była identyfikacja samogłosek  z czym wszystkie przedszkolaki świetnie sobie poradziły. W zajęciach wykorzystane zostały pomoce tj . mata i klocki logo, oraz pomoce własne.

Data dodania: 2020-12-30 11:48:14
Data edycji: 2020-12-30 11:50:31