Zajęcia stolarskie „Majsterkowo”

Zajęcia stolarskie  „Majsterkowo”

Dnia 31 maja 2023 roku w poniedziałkowy poranek grupa 6-latków spędziła na majsterkowaniu i gwoździków wbijaniu. W pobliskim sklepie budowlanym Castorama odbyły się zajęcia stolarskie „Majsterkowo”. Każdy dzielny przedszkolak zmajstrował sobie tego dnia drewnianą skrzynkę na narzędzia wbijając najprawdziwsze ostre gwoździe najprawdziwszym młotkiem. Huku było co niemiara, ale za to efekty podziwiać można na zdjęciach… Tego dnia nie zabrakło atrakcji także dla każdej artystycznej duszy, gdyż skrzyneczkę można było własnoręcznie pomalować farbą we wzory, jakie tylko się komuś wymarzyły. Słodkim zwieńczeniem tego miłego przedpołudnia były pyszne lody… ech Dzień Dziecka zainaugurowany wzorowo.

Relacja fotograficzna  znajduje się  w galeriiZapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-05-31 19:42:32
Data edycji: 2023-06-11 19:43:37