Zajęcia kulinarne - pizza

Dnia 9 lutego 2022 roku  w grupie 5 – latków odbyły się zajęcia kulinarne, na których dzieci wspólnie przygotowywały pizzę. W pierwszej kolejności pomagały przy procesie wyrabiania ciasta, następnie kroiły składniki: pieczarki, paprykę, szynkę i pomidory. Gdy ciasto na pizzę wyrosło, przedszkolaki pomagały w formowaniu spodów na blachach. Na koniec samodzielnie tworzyły kompozycję smaków, posypując serem całość składników. Pracowite przedszkolaki nie mogły się doczekać degustacji pysznej pizzy.

Data dodania: 2022-03-11 15:53:43
Data edycji: 2022-03-27 15:58:27