Zajęcia kulinarne - ciasto marchewkowe

Dnia 3 lutego 2022 roku w grupie 6-latków już od rana zrobiło się bardzo pomarańczowo, smacznie i zdrowo, a wszystko za sprawą marchewki. Ciasto marchewkowe –  zdrowe, bardzo smaczne i samodzielnie przyrządzone! Dzieci z dużą ochotą pomagały w jego przygotowaniu - odmierzały składniki i ostrożnie je mieszały, każdy chciał mieć swój udział w przygotowaniu pyszności. Gotowe ciasto było bardzo smakowite i szybko zostało zjedzone. Pyszne ciasto marchewkowe pachniało w całym przedszkolu. Tak urozmaicone zajęcia zawsze przynoszą wiele radości, a własnoręcznie upieczone ciasto zjedzą nawet największe niejadki.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-02-05 16:44:54
Data edycji: 2022-02-13 16:46:30