Zajęcia dydaktyczne pt. „Robimy zakupy”

Zajęcia dydaktyczne  pt. „Robimy zakupy”

Dnia 24 lutego 2021 roku w grupie 4 latków odbyły się zajęcia pt.”Robimy zakupy”. Podczas tak prostej zabawy dzieci miały możliwość rozwinięcia mnóstwo umiejętności m.in poszerzyły swoją wiedzę o świecie i uczyły się przez doświadczenie, poszerzyły zasób słownictwa i uczyły się przeliczania, przyjmowały na siebie różne role, ucząc się jak dobrze planować działania, miały możliwość pracy z pieniędzmi, kasą i wagą. Wchodząc w różne role pamiętały o tym jak zwracać się do klientów i do sprzedawców. Przede wszystkim zaś same ustalały zasady i trzymały się reguł. Dzięki temu każdy miał szansę świetnie się bawić i wiele nauczyć!

Data dodania: 2021-02-24 20:49:07
Data edycji: 2021-03-09 20:51:50