Zabawy 4 latków w sklep

Dnia 29 października 2021 roku był w grupie 4 - latków dniem zabaw z glottodydaktyką. Dzieci odgadywały głoski rozpoczynające nazwy warzyw i owoców będących towarem w sklepiku warzywno-owocowym. Potem rozpoznawały ich znaki graficzne, odnajdując podobieństwa i różnice między poszczególnymi literkami. Następnie bawiły się w sklep, płacąc za towar właściwymi literkami. Na koniec wykonały literkowe drzewo. Każde z drzew oznaczone było literą. Zadaniem dzieci było odszukanie listków z takimi samymi literami, ale przedstawionymi w różnych wariantach, tak jak na klockach Logo. Pracowite przedszkolaki poradziły sobie doskonale.

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z wydarzenia w galerii.

Data dodania: 2021-11-03 14:40:52
Data edycji: 2021-11-06 15:23:46