Zabawa z klockami magnetycznymi JollyHeap

Dnia 24 lutego 2021 roku w grupie 5-latków dominowała zabawa z klockami Magnetycznymi JollyHeap. Nowe zakupione przez Siostrę Dyrektor klocki Magnetyczne JollyHeap to był strzał w dziesiątkę. Klocki te zapewniają dzieciom fascynującą i kreatywną zabawę. Po nie właśnie dzieci sięgają najczęściej.

Magnetyczne klocki JollyHeap to fantastyczna zabawa, jednocześnie jednak klocki rozwijają wyobraźnię dzieci, ich zdolności manualne oraz kreatywność i logiczne myślenie. Przy pomocy klocków dziecko poznaje: kolor, kształt, magnetyzm, związki logiczne pomiędzy poszczególnymi elementami. Bawiąc się magnetyczną zabawką JollyHeap, dzieci nie tylko tworzą różne kształty oraz dwu- i trójwymiarowe struktury, lecz także rozwijają zdolności motoryczne, uwagę, wyobraźnię przestrzenną oraz wyrabiają w sobie pilność i staranność.

Zabawy swobodne z klockami sprawiają  naszym dzieciom dużo radości i zadowolenia.

Data dodania: 2021-02-24 21:15:29
Data edycji: 2021-03-09 21:17:34