Wycieczka na Lotnisko Chopina

Dnia 14 listopada 2019 roku grupa 5 i 6 latków brała udział w wycieczcie na Lotnisko Chopina. Dzieci uczestniczyły w zajęciach, które pomogły zrozumieć różne zasady panujące na lotnisku, dowiedziały się, jak dobrze przygotować się do lotu - co można spakować w bagaż podręczny, co w ten, który podróżuje w luku bagażowym, oraz jakich przedmiotów nigdy nie pozwala się wnosić na pokład samolotu i dlaczego. Zwiedziły hangar, w którym stało kilka samolotów, przy których pracowali mechanicy. Na zakończenie z tarasu widokowego, obserwowały ogromne maszyny płynnie startujące i lądujące.

Data dodania: 2021-02-28 17:22:35
Data edycji: 2021-02-28 17:23:14