Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Wycieczka na bazar

Dnia 19 października 2023 roku 6-latki udały się na pobliski bazar. Pierwszym zadaniem było wyszukanie wśród wielu stoisk stanowisk z owocami i warzywami. Następnie obserwowaliśmy wystawy i wyszukiwaliśmy owoce, które jesienią pojawiają się w sadzie oraz po wyglądzie ocenialiśmy ich jakość – zdrowe lub zepsute.

Na zakończenie wycieczki przedszkolaki zrobiły zakupy. Wybierały owoce, które przydadzą się do zrobienia szaszłyków owocowych. Przedszkolaki zajadały się własnoręcznie wykonanymi ,kolorowymi szaszłykami. Uczyły się w ten sposób jeść smacznie i zdrowo. Robione zakupy i przygotowanie szaszłyków dało dzieciom wiele satysfakcji i radości.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-10-19 17:32:26
Data edycji: 2023-10-28 17:33:19