Wycieczka grupy 4 –latków do Domu Kultury „Świt''

Dnia 8 marca 2019 roku grupa 4 latków uczestniczyła w przedstawieniu teatralnym pt. „Lampa Alladyna". Dzieci z wielkim zainteresowaniem przyglądały się wielkiej scenie, niespotykanym strojom i rekwizytom oraz aktorom. Przedszkolaki dowiedziały się, iż w teatrze aktorami mogą być też dzieci, gdyż spektakl został przygotowany przez nieco starszych rówieśników z teatru muzycznego „Gaffa". Wielkim zainteresowaniem cieszyły się efekty specjalne – latający dywan czy chmura dymna – które pobudzały przedszkolaki do logicznego myślenia i wnioskowania. Na zakończenie występu, jak przystało na kulturalną widownię przedszkolaki serdecznie podziękowały gromkimi brawami.

Data dodania: 2021-05-08 15:52:47
Data edycji: 2021-05-08 15:59:25