Wycieczka do ZOO

Dnia 13 maja 2022 roku przedszkolaki pojechały na wycieczkę autokarową do ZOO. Ogród zoologiczny jest  wspaniałym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu, a przy tym doskonałą okazją do uzupełnienia wiedzy przyrodniczej. Największy podziw wśród dzieci, spośród wszystkich zwierząt wzbudziły lwy i słonie. Najbardziej figlarne okazały się jednak małpki, które na  widok dzieci dały popis wręcz cyrkowych akrobacji. Sympatię wśród dzieci wzbudziły również małe osiołki, które ochoczo nastawiały głowy, żeby je pogłaskać. Podczas zwiedzania ZOO zrobiliśmy zdjęcia pamiątkowe, starając się uchwycić na nich wszystko to, co najciekawsze. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia, dzieciom dopisywały humory i z entuzjazmem dzieliły się wrażeniami z wycieczki. Z uśmiechem na twarzach, troszkę zmęczone, ale pełne wrażeń i przeżyć dzieci wróciły do przedszkola.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.

Data dodania: 2022-05-17 21:03:09
Data edycji: 2022-05-21 21:05:03