Wycieczka do Zoo

Dnia 1 października 2021, grupy 4,5 i 6 –latków wybrały się na wycieczkę do ZOO. Dzieci z wielkim zachwytem obejrzały przepiękne, kolorowe ptaki, próbowały nauczyć ludzkiej mowy papugi, przyglądały się małpim figlom, rozmawiały z osiołkami i naśladowały dźwięki wydawane przez pawiany. Uważnym tropicielom zwierząt udało się wypatrzeć krokodyla, myszojelenia oraz wiele innych niezwykłych gatunków zwierząt. Sympatię dzieci wzbudziły duże okazy, które chętnie pozowały do zdjęć min. słonie , żyrafy i niedźwiedzie. W drodze powrotnej dzieci w doskonałych humorach dzieliły się wrażeniami z wycieczki. Na zakończenie mieliśmy okazję przyjrzeć się pracy ekipy filmowej, która przygotowywała kolejny odcinek serialu „Ojciec Mateusz”. Dzięki uprzejmości aktorów , udało nam się wykonać wspólne zdjęcie. To był dzień pełen wrażeń i wspaniała lekcja przyrody przeżyta w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z wydarzenia w galerii.

Data dodania: 2021-10-03 20:34:43
Data edycji: 2021-10-03 20:40:16