Wycieczka do zoo

Dnia 1 października 2020 roku byliśmy na wycieczce w zoo. Zoo to zawsze wielka radość dla dzieci. Przy wejściu przywitały nas kolorowe papugi i inne egzotyczne ptaki. Zafascynowani przyglądaliśmy się zabawnym małpom, zwinnym antylopom i płochliwym kangurom. Na wybiegach były słonie, nosorożce i żyrafy. Warto było czytać tabliczki z ciekawostkami. Czy wiecie, że żyrafa kopnięciem może zabić lwa? Hipopotama i fokę musieliśmy wywoływać, żeby łaskawie się na chwilę wynurzyli z wody, ale za to niedźwiedzie polarne i wydry prezentowały się przed nami jakby specjalnie na nas czekały. To był dłuuuugi spacer, szczególnie dla niektórych czterolatków, ale warto było zmęczyć nogi.

Data dodania: 2020-12-12 16:59:58
Data edycji: 2020-12-23 22:21:29