Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Wycieczka do teatru

Dnia 27.09.2023 roku grupy 4,5 i 6 latków pierwszy raz wyruszyły na spotkanie z prawdziwym teatrem. Dzieci uczestniczyły w spektaklu „Niesamowite Przygody Skarpetek” w teatrze Baj. Spektakl powstał na podstawie  lubianej przez dzieci i dorosłych serii książek  Justyny Bednarek „Nowe przygody dziesięciu skarpetek”. Jak nietrudno się domyślić głównymi bohaterami są skarpetki nie do pary  , które dziurą pod pralką  wyruszają w tajemniczy świat pełen przygód i niesamowitych historii.  Barwna choreografia, pomysłowe stroje i ciekawa muzyka przykuwały uwagę dzieci. Przygody skarpetek były pretekstem do podjęcia tak ważnych refleksji jak:  wartość wyobraźni, więzi rodzinnych i wrażliwości na piękno bajek.Nie ma  nic cenniejszego,  nad czas i uwagę , jaką rodzic poświęca dziecku. To tylko podczas wspólnie spędzonych chwil rodzi się szansa na zbudowanie głębokiej więzi, dającej naszym pociechom poczucie siły i wiary we własne możliwości.

Data dodania: 2023-09-27 09:48:01
Data edycji: 2023-10-09 09:48:17