Wycieczka do Muzeum Warszawy

Dnia 30 kwietnia 2024 roku grupy 5 i 6 latków udały się na wycieczkę do Muzeum Warszawy. Przedszkolaki w ramach zajęć pt. „Legendy warszawskie” poznawały ważne miejsca warszawskiego rynku. Dzieci w sposób aktywny uczestniczyły w zajęciach poszukując – m.in. Bazyliszka, Syrenki i Gryfa czy Warsa  oraz Sawy - bohaterów warszawskich legend. Nie zabrakło też dobrej zabawy na Górze Gnojnej czy dociekania historii leniwego czeladnika przez którego uszkodził się warszawski dzwon. Plenerowe zajęcia poszerzyły wiedzę uczestników nt warszawskich legend i ich bohaterów, przyniosły wiele radości  oraz ekstra niespodzianki… Zajrzyjcie sami i zobaczcie co się działo w godzinach przedpołudniowych na warszawskiej Starówce...

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-04-30 14:31:02
Data edycji: 2024-05-15 14:32:41