Czcionka:

Kontrast:

Wycieczka do Muzeum Literatury

Dnia 10 czerwca 2019 r. dzieci z grup 4, 5 i 6 latków udały się na wycieczkę do Muzeum Literatury. Celem wyjazdu było promowanie dziecięcej literatury Juliana Tuwima oraz Jana Brzechwy. Aktorzy w angażujący i pobudzający wyobraźnię sposób przedstawili przedszkolakom spektakl pt. „Przygody pchły Szachrajki". Ciekawym momentem było poszukiwanie głównej bohaterki – pchły oraz zabawy słowotwórcze. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały zadanie – napisanie nowych przygód znanej wszędzie pchły Szachrajki. Następnie dzieci udały się na krótki spacer po warszawskiej Starówce. Dziękujemy za zorganizowanie wycieczki i czekamy na kolejne....

Data dodania: 2021-05-08 16:47:40
Data edycji: 2021-05-08 16:48:08
Ilość wyświetleń: 64

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"

Św. Jan Chryzostom

aktualności i informacje