Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Wizyta Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia 2023 roku odwiedził nasze przedszkole bardzo wyczekiwany Gość. Był to oczywiście Święty Mikołaj, który jak co roku nie zapomniał o grzecznych dzieciach z Przedszkola  Sióstr Loretanek. Dzieci już od rana z niecierpliwością wyczekiwały przybycia Świętego Mikołaja, mając nadzieję, że nie zapomniał o nich w tym roku. Dopiero dźwięk dzwonków, rozchodzących się po przedszkolnym korytarzu, upewnił nas, że Mikołaj przybył, aby spotkać się osobiście ze wszystkimi dziećmi i rozdać prezenty. Spotkanie odbyło się w niezwykle miłej atmosferze, a na twarzach dzieci było widać nadzieję na to, że przybędzie również w przyszłym roku.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-12-06 21:44:44
Data edycji: 2023-12-10 21:46:19