Ikona powiększania tekstu
Ikona podkreślenie linków
Resetowanie ustawień

Wizyta Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia 2022 roku w przedszkolu pojawił się niezwykły gość z nieba, wizyta Świętego Mikołaja to jeden z  najbardziej oczekiwanych  przez dzieci dni  w roku. Dzieci nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka. I już wiadomo było, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie. Wszystkie przedszkolaki  bardzo przeżywały to spotkanie, szczególnie te, które pierwszy raz witały Świętego Mikołaja w przedszkolu. Długo oczekiwany gość wywołał uśmiech na twarzach przedszkolaków. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenki. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom przekazał piękne prezenty.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2022-12-07 14:11:20
Data edycji: 2022-12-17 14:14:15