Wizyta Pani Jesieni w grupie 3 latków

Dnia 22 września 2023 roku dzieci z grupy 3 latków obchodziły Pierwszy dzień Jesieni. Z tej okazji  do sali najmłodszych przedszkolaków zawitała sama Pani Jesień z pełnym koszem jesiennych darów. Dzieci prezentowały i nazywały dary Pani Jesieni, które zebrały razem z rodzicami. W dalszej części jesiennej zabawy dzieci tworzyły odgłos deszczu na kawałkach bibuły, wybierały i przeliczały jabłuszka oraz wskazywały elementy garderoby odpowiednie dla jesiennej pory roku. Razem z Panią Jesienią przedszkolaki poznały jesienną piosenkę a na zakończenie wizyty zrobiły grupowe zdjęcie z kolorowym jesiennym gościem.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-09-22 19:37:12
Data edycji: 2023-10-09 09:47:06