Witaj nam, Pani Wiosno!

Dnia 21 marca 2024 roku dzieci przywitały pierwszy Dzień Wiosny. W salach się zazieleniło od wiosennych strojów przedszkolaków i nie tylko……. A dzieci zabrały się do pierwszych prac wysiewu nasion rzeżuchy i owsu, sadzenia kwiatów oraz przygotowania palm z gałązek forsycji i bazi. Pracy było niemało więc na zakończenie zasłużona zabawa w rytmach wiosennej muzyki, zagadki oraz inne wiosenne atrakcje. Teraz pozostaje systematyczne podlewanie i cierpliwe oczekiwanie na wzrost naszych roślinek.  Pani Wiośnie życzymy by się rozgościła w naszych progach a przedszkolakom wytrwałości w pielęgnacji sadzonek.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-03-21 00:16:53
Data edycji: 2024-03-25 00:18:51