„Warzywniak – jesień w sadzie i ogrodzie” zajęcia prowadzone metodą projektu

Dnia 17 października 2022 roku grupa 4 latków rozpoczęła realizację projektu „Warzywniak, czyli jesień w sadzie i ogródku”. Docelowo zajęcia urozmaicone ciekawymi metodami mają przyczynić się do poszerzenia wiedzy przedszkolaków na temat warzyw i owoców. Pierwszym etapem było stworzenie w sali kącika warzywno- owocowego. Dzieci przez dotyk i smak próbowały rozpoznawać produkty, nazywać je i klasyfikować. Ciekawym elementem okazało się także zainicjowanie sklepu z warzywami i owocami. Kolejki po witaminki się nie kończyły, a to dopiero początek aktywnego poznawania darów z sadu i ogrodu….

Data dodania: 2022-10-20 21:02:34
Data edycji: 2022-10-31 21:03:06