Warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej

Dnia 6 lutego 2020 roku grupa 5- latków udała się na wycieczkę do Szkoły Podstawowej nr 206. Program spotkania składał się z dwóch części. Pierwszą część tworzyły warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej. Dzieci przypomniały sobie zasady zachowania bezpieczeństwa na miejscu zdarzenie, kolejność informacji podczas wzywania pogotowia, a także schemat resuscytacji oddechowo – krążeniowej. Kolejnym etapem był spacer po szkolne zakończony zajęciami plastycznymi oraz ruchowymi zabawami interaktywnymi. Spotkanie wzbudziło wśród najmłodszych dużo radości i satysfakcji. Organizatorom dziękujemy za zaproszenie oraz upominki.

Data dodania: 2020-10-17 18:22:34
Data edycji: 2020-10-19 12:00:28