Warsztaty w bibliotece

Dnia 22 kwietnia 2024 roku grupa 5 latków udała się na wycieczkę do biblioteki. Podczas zajęć w Bibliotece dla Dzieci przy ul. Bazyliańskiej przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach pt. „Światowy Dzień Książki”. W ramach spotkania dzieci poznały zasady funkcjonowania biblioteki oraz reguły wypożyczania książek. Dzieci uczestniczyły w warsztacie czytelniczym, w ramach, którego przeczytały następujące książki: „Najlepsza zupa na świecie” oraz „Czy mogę być twoim psem” oraz plastycznym, gdzie wykonały pracę pt. „Wiosenna łąka”. Na zakończenie zajęć w bibliotece przedszkolaki wypożyczyły książki, które będziemy wspólnie czytać w przedszkolu.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-04-22 23:08:08
Data edycji: 2024-04-28 23:08:53