Warsztaty przyrodnicze „Mapa świata zwierząt

Dnia 27 września 2021 roku w naszym przedszkolu odbywały się warsztaty przyrodnicze. Tym razem pan Roman prezentował zwierzęta na dużej mapie świata, dzięki której mogliśmy się dowiedzieć, z którego kontynentu dane zwierzątko pochodzi. Poznaliśmy duże ślimaki afrykańskie, sprawdzając jak miękka jest ich noga i jak twarda muszelka. Głaskaliśmy małą myszkę japońską i puszystego królika. Naciskaliśmy twardą skorupę żółwia Franklina. Dotykaliśmy puszystego, uczesanego futerka świnki morskiej, którą nazywa się również kawią domową. Na koniec nad naszymi głowami przeleciała papużka nimfa, zaciekawiona jak wygląda największa sala w przedszkolu z lotu ptaka.

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z wydarzenia w galerii.

Data dodania: 2021-10-01 21:08:38
Data edycji: 2021-10-02 21:16:23