Warsztaty majsterkowania w Castoramie

W środę 18 października nasze 6-latki wzięły udział w warsztatach majsterkowania w Castoramie.
Pod okiem specjalistki z Castoramy wykonali drewnianą skrzyneczkę. Najpierw ubrani w fartuchy zajęli miejsca przy długim stole na dziale budowlanym. Następnie musieli skompletować elementy. Kolejnym elementem było zbijanie poszczególnych części według instrukcji pani prowadzącej. Efekt końcowy zachwycił wszystkich. Dzieci otrzymały  za uczestnictwo w warsztatach drobne upominki. Wizyta w Castoramie bardzo się podobała i była okazją do rozwijania umiejętności manualnych oraz rozbudzania pasji majsterkowania.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-10-18 17:22:37
Data edycji: 2023-10-28 17:24:21