Warsztaty kulinarne w grupie 3 - latków „Pieczemy świąteczne pierniki''

W dniach 11 grudnia 2018 roku grupa 3 - latków postanowiła zakasać rękawy i wziąć sprawy w swoje ręce, tj. przygotować świąteczne pierniki. Oczywiście nie mogło na nich zabraknąć naszych pomocnych rodziców, którym serdecznie dziękujemy za obecność i wsparcie przy produkcji pierników. Przedszkolaki samodzielnie formowały ciasto, wałkowały, a następnie wykrawały pierniki wcześniej przygotowanymi foremkami, by za chwilę upiec je w piekarniku. Kolejnym etapem warsztatów była długo wyczekiwana przez dzieci degustacja. Wszyscy mogliśmy skosztować własnoręcznie wykonanych pierników. Smakowały znakomicie. Warsztaty przebiegły w bardzo sympatycznej i rodzinnej atmosferze, a uśmiech na twarzy dzieci towarzyszył im przez długi czas.

Data dodania: 2021-05-08 15:18:34
Data edycji: 2021-05-08 15:20:10