Czcionka:

Kontrast:

Warsztaty biblijne pt. „Spotkanie ze Świętym Józefem”

Dnia 9 września 2021 roku przedszkolaki wzięły udział w warsztatach biblijnych z Jasiem Pociechą pt. „Spotkanie ze Świętym Józefem”. Na samym początku dzieci zapoznały się z wizerunkiem św. Józefa na obrazie przedstawiającym Świętą Rodzinę. Następnie uczestniczyły w ważnych wydarzeniach z życia Opiekuna Chrystusa, takich jak zaślubiny z Maryją, narodzenie Pana Jezusa, sen przynaglający do ucieczki z Betlejem, podróż do Egiptu, powrót i życie codzienne w Nazarecie. Na koniec, wsłuchując się w tekst i melodię znanej piosenki „Gdy Pan Jezus był malutki nigdy nie próżnował…”, przedszkolaki pilnie pracowały, wcielając się w role Świętej Rodziny.

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wszystkich zdjęć z wydarzenia w galerii.

Data dodania: 2021-09-19 00:01:08
Data edycji: 2021-09-21 23:05:51
Ilość wyświetleń: 101

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"