Warsztaty biblijne - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Warsztaty biblijne

Dnia 8 maja 2019 r. dzieci z udziaÅ‚em Jasia Pociechy wysÅ‚uchaÅ‚y przypowieÅ›ci „O miÅ‚osiernym Samarytaninie", i o "Zagubionej owcy". Dzieci zastanawiaÅ‚y siÄ™ nad znaczeniem sÅ‚owa - miÅ‚osierdzie oraz w jaki sposób mogÄ… okazywać miÅ‚ość w swoim najbliższym otoczeniu. Jak zawsze spotkanie byÅ‚o peÅ‚ne radoÅ›ci, Å›piewu i taÅ„ca, przedszkolaki mogÅ‚y schować siÄ™ w promieniach Bożego MiÅ‚osierdzia, skosztować uczty zastawionej przez Pana Jezusa, oraz poczuć że, sÄ… ukochanymi dziećmi Pana Boga.

Data dodania: 2021-05-08 16:35:33
Data edycji: 2021-05-08 16:36:02

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom