Warsztaty bębniarskie z cyklu „Afrykańskie przygody'' - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Warsztaty bębniarskie z cyklu „Afrykańskie przygody''

Dnia 12 marca 2019 roku odbyÅ‚y siÄ™ dÅ‚ugo oczekiwane warsztaty bÄ™bniarskie z cyklu „AfrykaÅ„skie przygody". Jak przystaÅ‚o na prawdziwego gospodarza sÅ‚oÅ„ Bao wprowadziÅ‚ dzieci w Å›wiat rytmicznej muzyki przeplatanej piÄ™knymi opowieÅ›ciami o krokodylach, żyrafach, lwach i innych egzotycznych zwierzÄ™tach. W tej fascynujÄ…cej podróży towarzyszyÅ‚y nam również maÅ‚e pluszowe zwierzÄ…tka rodem z afrykaÅ„skiej sawanny. ZajÄ™cia zakoÅ„czyÅ‚y siÄ™ wspólnym odbÄ™bnieniem znanych dzieciom piosenek. Aranżacja ta przyniosÅ‚a wszystkim wiele radoÅ›ci i byÅ‚a wspaniaÅ‚a zabawÄ…. Czekamy na ponowne spotkanie z naszymi ulubionymi bohaterami aby znów wyruszyć w peÅ‚na niespodzianek podróż w odlegÅ‚e zakÄ…tki globu. Bao czekamy na Ciebie i Twoich przyjacióÅ‚ !

Data dodania: 2021-05-08 16:01:19
Data edycji: 2021-05-08 16:01:58

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom