Czcionka:

Kontrast:

Warsztaty bębniarskie

Dnia 20 listopada 2018 roku w przedszkolu odbyły się zajęcia z cyklu „Afrykańskie przygody". Prowadzone warsztaty miały na celu kształtowanie wśród przedszkolaków poczucia rytmu, poznawanie nowych instrumentów oraz rozwijanie wiedzy na temat afrykańskich zwierząt. W listopadowych zajęciach dzieci spotkały się ze słoniem Bao oraz królem Afryki – lwem. Przedszkolaki przypomniały sobie podstawowe cechy lwa oraz jego ulubione czynności. Spotkanie wprowadziło także dzieci w tematykę parków narodowych i zwierząt chronionych. Ciekawym zadaniem było poszukiwanie różnic między lwem i niedźwiedziem. Oczywiście przedszkolaki świetnie sobie poradziły. A wszystko odbyło się w atmosferze radości, śpiewu afrykańskich piosenek i odgłosów bębnów...... Dziękujemy za to ubogacające spotkanie i czekamy na kolejne...

Data dodania: 2021-05-08 15:09:59
Data edycji: 2021-05-08 15:10:45
Ilość wyświetleń: 49

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki są młode i delikatne, potrzebują wiele opieki"

Św. Jan Chryzostom

aktualności i informacje