Turniej szachowy

Dnia 30 maja 2023 roku  w naszym przedszkolu odbył się turniej szachowy dla najstarszej grupy. Dzieci grały zgodnie z zasadami turniejowymi i zegarem szachowym. Rozegraliśmy 3 rundy z czasem 10 minut na każdego zawodnika. Dzieci w skupieniu i uwadze brały udział w zawodach. Po 3 rundach wyłoniliśmy zwycięzców, którzy stanęli na podium. Byli to Wiktor K., Asia oraz Michał. Gratulujemy zwycięzcom. Emocje trzymały nas do samego końca. Wszystkie dzieci zostały nagrodzone a zdobywcy podium otrzymali złote puchary.

Data dodania: 2023-05-30 19:40:25
Data edycji: 2023-06-11 19:41:22