Teatrzyk edukacyjny „Najlepszy przyjaciel”

Dnia 13 czerwca 2022 roku we wtorkowe przedpołudnie gościliśmy w naszym przedszkolu znany już nam Teatr „Eden” . Tym razem dzieci obejrzały spektakl interaktywny pt. „Najlepszy przyjaciel”. Przybliżył on dzieciom biblijną historię niewidomego Tobiasza i jego syna. Wraz z dzielnym chłopcem Tobim dzieci wyruszyły w długą podróż pełną przygód do Persji w poszukiwaniu pieniędzy na uleczenie wzroku niewidomego ojca. W trakcie podróży Tobi i jego dzielni przedszkolni towarzysze poznają prawdziwego przyjaciela Rafała, który dba o bezpieczeństwo, żywność i zdrowie wędrowca. Bardzo szybko okazuje się, że bez jego pomocy, trudno byłoby przetrwać trudy dalekiej drogi, a co dopiero osiągnąć jej cel. Podróż kończy się bardzo szczęśliwie, Tobiasz odzyskuje wzrok dzięki cudownie zdobytemu lekarstwu. Radości i wzruszeniom nie ma końca… przedszkolaki wiele się nauczyły, gdyż ich serduszka  były bardzo wzruszone. Teraz wiedzą, co robić, aby być przyjacielem. Takie dobre emocje doskonale potrafią wpływać na pamięć . Dziękujemy!!!

Data dodania: 2023-06-14 07:45:18
Data edycji: 2023-06-30 07:47:02