Świąteczne warsztaty z udziałem rodziców

Dnia 19 grudnia 2022 roku w grupie 6 latki odbyły się świąteczne warsztaty z udziałem rodziców. Zajęcia polegały na ozdabianiu pierniczków oraz na uczestnictwie w kilku zabawach integracyjnych. Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej zabawy „Kalambury”, chętne rodziny brały udział w prezentowaniu świątecznych haseł, śmiechom nie było końca. Wspólna praca rodziców i dzieci zaowocowała w pięknie ozdobione pierniczki. Kluczowym aspektem tego wydarzenia było pogłębienie więzi między rodzicami i dziećmi oraz wychowawcami grupy, zachęcanie do samodzielnej pracy, a także aktywności twórczej. Na zakończenie wszyscy uczestnicy wykonali piękny łańcuch świąteczny, który ozdabia sale 6- latków i przypomina o radosnym czasie z rodzicami. Na warsztatach panowała radosna i świąteczna atmosfera, z czego wynikało duże zaangażowanie wszystkich uczestników.

Data dodania: 2022-12-30 00:08:41
Data edycji: 2023-01-04 00:10:12