Świąteczne kolędowanie

Dnia 5 stycznia 2019 roku w przedszkolu odbyło się wspólne śpiewanie kolęd i pastorałek. Celem spotkania było podtrzymanie tradycji śpiewu kolęd oraz wzajemne ubogacanie się wiarą i talentami. Na kolędowanie przybyło wielu uczestników, w tym także rodziny przedszkolnych absolwentów. Jednak najważniejszymi Gośćmi spotkania byli Maryja, św. Józef i Nowonarodzone Dzieciątko Jezus. Święta Rodzina z radością, ciepłem i wdzięcznością towarzyszyła zebranym na kolędowaniu rodzinom. Wspólny śpiew ubogacały indywidualne występy małych i dużych artystów przy akompaniamencie instrumentów. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku, na którym ogromnym powodzeniem cieszył się urodzinowy tort Pana Jezusa. Dziękujemy serdecznie wszystkim uczestnikom kolędowania za liczne przybycie, wspólny śpiew oraz atmosferę pełną życzliwości i rodzinnego ciepła. Niech Nowonarodzony wszystkim błogosławi.

Data dodania: 2021-05-08 15:25:34
Data edycji: 2021-05-08 15:26:13