Spotkanie z Świętym Mikołajem

Dnia 6 grudnia 2018 roku przybył do przedszkola długo oczekiwany przez dzieci Święty Mikołaj. Ten wyjątkowy Gość przyniósł ze sobą dużo prezentów. Zanim jednak rozdał je dzieciom, porozmawiał z nimi trochę, spytał czy były grzeczne i poprosił by zaśpiewały dla niego piosenkę, bądź wyrecytowały wiersz. Dzieci spełniły tę prośbę jak najlepiej tylko potrafiły, więc pochwalił je i zabrał się do wręczania prezentów, które bez wątpienia im się należały. Dzieci były bardzo ucieszone, że wreszcie nadszedł najfajniejszy moment tego spotkania, więc każde z nich odważnie i z uśmiechem na ustach podchodziło do Mikołaja po prezent, który później z radością otwierało, by sprawdzić co tam ciekawego się znajduje. Przedszkolaki serdecznie podziękowały Mikołajowi za otrzymane prezenty, pożegnały Go i poprosiły, by przybył do nich za rok.

Data dodania: 2021-05-08 15:17:23
Data edycji: 2021-05-08 15:17:58