Spotkanie z Panią Policjant

Dnia 9 kwietnia 2019 r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Małgosia, Pani Małgosia pracuje w Policji. Prezentując przygody chłopca Filipa pokazała przedszkolakom jak bezpiecznie podróżować w aucie. Wiemy doskonale, że w aucie siedzimy w foteliku z zapiętymi pasami bezpieczeństwa. A czego nie powinnyśmy robić w samochodzie? Przeszkadzać kierowcy podczas jazdy! Wiemy już jak bezpiecznie wychodzić z auta oraz jak przejść bezpiecznie na drugą stronę ulicy. Omawialiśmy również zasady zachowania się na drodze gdy nadjeżdża auto uprzywilejowane. Kolejnym ważnym punktem były zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze. A najważniejszą z zasad jest zasada ograniczonego zaufania.

Data dodania: 2021-05-08 16:23:35
Data edycji: 2021-05-08 16:24:21