Spotkanie z br. Tadeuszem Rucińskim autorem książek dla dzieci i redaktorem naczelnym czasopisma Anioł Stróż

Dnia 26 lutego 2019 roku w przedszkolu gościliśmy autora wielu książek dla dzieci oraz redaktora naczelnego czasopisma dla dzieci pt. „Anioł Stróż" – brata Tadeusza Rucińskiego. Spotkanie miało na celu uświadomienie dzieciom obecności Anioła Stróża oraz podkreślenie jego znaczenie w życiu każdego człowieka. Brat Tadeusz w opowiadaniu „Przygody Małej" w niezwykle atrakcyjny sposób przedstawił przedszkolakom sposoby działania Anioła Stróża. Bardzo angażującym momentem była wspólna nauka piosenek „Wiem, że mam Anioła" oraz „Ludzik". Dzieci z entuzjazmem i wielkim porywem serca włączyły się w wymagające energii i aktywności zadanie. Na zakończenie spotkania brat Tadeusz podkreślił rolę podtrzymywania kontaktu z Aniołem Stróżem poprzez modlitwę. Dziękujemy serdecznie za wizytę w naszym przedszkolu i z otwartym sercem czekamy na kolejne spotkania.

Data dodania: 2021-05-08 15:43:47
Data edycji: 2021-05-08 15:44:15