Rozstrzygnięcie konkursu „Sportowa wiosna”

Dnia 3 kwietnia 2024r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „ Sportowa wiosna”. Na konkurs wpłynęło 30 prac, wykonanych z różnorodnych materiałów, zaczynając od prasowanych koralików i styropianu kończąc na papilotkach czy pieczonej masie solnej. Uczestnikom konkursu dziękujemy za pomysłowość. Mamy nadzieję, iż wykonane prace będą doskonałą zachętą do podjęcia wiosennych aktywności na świeżym powietrzu. Uczestnikom konkursu gratulujemy, a wszystkich zapraszamy do obejrzenia prac konkursowych!

Data dodania: 2024-04-03 23:48:54
Data edycji: 2024-04-07 23:50:22