Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wielkanocna pisanka”

Dnia 20 kwietnia 2021 roku odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego „Wielkanocna pisanka”.

Celem konkursu było rozbudzanie zainteresowania symboliką i tradycjami Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, krzewienie obyczajowości ludowej; rozwijanie pomysłowości i wyobraźni dziecięcej w zdobieniu pisanek wielkanocnych; kształtowanie wrażliwości estetycznej; promowanie aktywności twórczej dzieci.

Jury konkursowe odnotowało 37 zgłoszeń prac konkursowych. Przy ocenie prac komisja kierowała się przede wszystkim pomysłowością, wkładem pracy i estetyką wykonania. Wyłonienie zwycięzców było niezwykle trudne, ponieważ wszystkie pisanki były piękne, było widać włożone serce w ich wykonanie. Po wnikliwej ocenie udało się wyłonić zwycięzców.

Uroczyste wręczenie nagród nastąpiło następnego dnia w przedszkolu. Wszyscy uczestnicy odebrali z uśmiechem na twarzach pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Składamy gratulacje wszystkim biorącym udział w konkursie. Serdeczne podziękowania kierujemy do rodziców za pełną zaangażowania pracę z dziećmi. Zachęcamy do uczestnictwa w konkursach, ponieważ jest to wspaniała okazja do wspólnego działania ze swoją pociechą, spędzenia razem czasu, zacieśniania więzi rodzinnych.

GRATULACJE!!!

Zapraszamy do oglądania zdjęć w galerii.

Data dodania: 2021-04-24 23:22:23
Data edycji: 2021-04-24 23:24:13