Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: „Wspomnienia z wakacji.”

Rozstrzygnięcie  konkursu plastycznego pt.: „Wspomnienia z wakacji.”

Dnia 30 września 2021 roku  został rozstrzygnięty  konkurs plastyczny pt.: „Wspomnienia z wakacji.” Wpłynęło 33 prace. Ich technika i format były dowolne, dlatego cechowała je duża różnorodność. Przeważały te wykonane kredkami, ale były również prace malowane farbami, oraz takie, które łączyły różne techniki i materiały. Uczestnicy wykorzystali kolorowy papier, bibułę, karton, muszelki, piasek. Prace były niezwykle pomysłowe, wykonane z niezwykłą starannością i szeroką gamą barw. Twórcy wykazali się niebanalną wyobraźnią i umiejętnościami manualnymi.

Drodzy rodzice, zapraszamy do obejrzenia wystawy.

Data dodania: 2021-09-27 23:35:37
Data edycji: 2021-10-08 15:45:53