Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt.: ''Wspomnienia z wakacji''

Dnia 27 września 2019 roku odbyło się oficjalne wręczenie dyplomów i rozdanie nagród rzeczowych za odwzorowanie wspomnień z tegorocznych wakacji. Prace zostały wykonane techniką płaską. Konkurs miał na celu wzbudzić w dziecku wyobraźnię, kreatywność oraz chęć tworzenia różnych dzieł. Komisja konkursowa oceniła prace zwracając uwagę na oryginalność, walory artystyczne oraz wkład pracy dziecka. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Zachęcamy rodziców do aktywnego udziału w życiu naszego przedszkola.

Data dodania: 2021-02-28 17:51:30
Data edycji: 2021-02-28 18:18:41