Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. „Moja ulubiona postać z bajki”

Dnia 24 lutego 2021 r.  odbyło się rozstrzygnięcie przedszkolnego konkursu plastycznego pt. „Moja ulubiona postać z bajki”.  Głównymi celami konkursu  było kształtowanie wrażliwości odbioru utworów literackich, rozwijanie zainteresowań różnymi technikami plastycznymi oraz  rozbudzanie kreatywności i wzmacnianie wiary we własne możliwości.  Do organizatorów wpłynęło wiele prac  płaskich i przestrzennych wykonanych z różnorodnych materiałów.  Niezwykle ciekawym okazało się ujęcie przez przedszkolaków  bajkowych bohaterów m.in.  z Czerwonego Kapturka, Roszponki, Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków, Krainy lodu i wielu innych.  Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział i gratulujemy zaangażowania i kreatywności, a wszystkich zapraszamy do wspólnego obejrzenia prac naszych pociech.

Data dodania: 2021-02-25 00:14:35
Data edycji: 2021-02-26 12:02:21