Rodzinny piknik w Loretto

Dnia 24 czerwca 2023 roku w Loretto/ k Wyszkowa odbył się rodzinny piknik zorganizowany przez Przedszkole Sióstr Loretanek. Wspólne spotkanie rozpoczęła Msza święta w czasie której modliliśmy się w intencji rodzin, wypraszając  Boże błogosławieństwo oraz potrzebne łaski. Zgromadzenie Eucharystyczne zakończyło indywidualne błogosławieństwo rodzin. Kolejne punkty programu odbywały się na świeżym powietrzu. Najpierw krótki spacer po lesie zakończony wielkim pluskaniem w pobliskiej rzece Liwiec, a następnie wspólne grillowanie i ognisko, zabawy z chustą animacyjną, zawody sportowe, wspólne tańce oraz kącik plastyczny. Wspólnym rozmowom, integracji oraz aktywnością na świeżym powietrzu nie było końca. Dziękujemy s. Dyrektor oraz Pracownikom przedszkola za zorganizowanie wyjazdu oraz przygotowanie atrakcji. Wszystkim zaś uczestnikom rodzinnego pikniku dziękujemy za obecność, radosne budowanie wspólnoty….. i do zobaczenia  na kolejnych przedszkolnych wydarzeniach.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-06-24 07:05:04
Data edycji: 2023-07-06 07:06:16