Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej pt. „TOBIE ŚPIEWAM OJCZYZNO'' - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

Przegląd Piosenki Religijnej i Patriotycznej pt. „TOBIE ŚPIEWAM OJCZYZNO''

W dniach 13-14 listopada 2018 roku w przedszkolu odbyÅ‚ siÄ™ przeglÄ…d piosenki religijnej i patriotycznej. Tegorocznym hasÅ‚em byÅ‚y sÅ‚owa: „Åšpiewam Tobie, Ojczyzno". Pokaz miaÅ‚ na celu promowanie wartoÅ›ci patriotycznych oraz ksztaÅ‚towanie postawy wdziÄ™cznoÅ›ci za dar wolnej Ojczyzny. Licznie zgÅ‚oszone przedszkolaki wystÄ…piÅ‚y w dwóch grupach: 3 i 6 latki oraz 4 i 5 latki. MiÅ‚ym akcentem okazaÅ‚ siÄ™ wystÄ™p Rodziców oraz Kadry Pedagogicznej Przedszkola. DziÄ™kujemy serdecznie rodzicom za dobór utworów i przygotowanie dzieci, a maÅ‚ym artystom za odwagÄ™ i prezentacjÄ™ muzycznych zdolnoÅ›ci.

Data dodania: 2021-05-08 15:04:54
Data edycji: 2021-05-08 15:05:30

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom