Przegląd Piosenki Patriotycznej - Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Loretanek Trwa rekrutacja dzieci do przedszkola na rok 2024/2025! Więcej informacji w zakładce Rodzic >> Rekrutacja. Zapraszamy!

PrzeglÄ…d Piosenki Patriotycznej

W dniach 16-17 listopada 2023r. w przedszkolu odbyÅ‚ siÄ™ PrzeglÄ…d Piosenki Patriotycznej. Podczas wystÄ…pieÅ„  dzieci zaprezentowaÅ‚y taÅ„ce ludowe - krakowiak i  kujawiak oraz pieÅ›ni patriotyczne, które powstaÅ‚y w czasach  wojen i towarzyszÄ…cej im tÄ™sknoty za niepodlegÅ‚oÅ›ciÄ… a także te wspóÅ‚czesne. DziÄ™kujemy Wychowawcom oraz Rodzicom za wspólne ksztaÅ‚towanie wÅ›ród najmÅ‚odszych postawy patriotyzmu, a dzieciom za odważne przyznawanie siÄ™ do polskiej tożsamoÅ›ci.

Relacja fotograficzna znajduje siÄ™  w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2023-11-16 13:38:07
Data edycji: 2023-11-26 23:40:13

"Dzieci należy strzec jak kwiaty, które, póki sÄ… mÅ‚ode i delikatne, potrzebujÄ… wiele opieki"

Åšw. Jan Chryzostom