Przedszkolny Turniej Szachowy

Dnia 14 czerwca 2022 roku odbył się Turniej Szachowy dla przedszkolaków z grup 5 i 6 latków. Czas trwania rozgrywki to 120 minut. Turniej sędziował p. Kamil nasz nauczyciel gry w szachy. Dzieci dzielnie podjęły wyzwanie i odważnie stawiały czoło presji czasu, umiejętności logicznego myślenia oraz różnych trików szachowych. Walka i emocje towarzyszyły dzieciom i rodzicom do ostatnich sekund turnieju. Zostały wyłonione poszczególne miejsca, wręczone puchary, medale i dyplomy. Gratulujemy przedszkolakom tak ogromnej wiedzy i życzymy dalszych sukcesów.

Relacja fotograficzna znajduje się  w galerii. Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2022-06-21 21:43:52
Data edycji: 2022-06-27 21:47:27