Przedszkolny Przegląd Pieśni Maryjnych pt. „ Wszystko co żyje, niech śpiewa Maryi”

Dnia 26 maja 2021 r. odbył się w przedszkolu Przegląd Pieśni Maryjnych pt. „ Wszystko co żyje, niech śpiewa Maryi”. Dzień 26 maja to dzień szczególny, ponieważ w tym dniu swoje święto obchodzą wszystkie mamy, dlatego też w tym dniu dzieci swoim śpiewem uczciły naszą Mamę Niebieską. Młodzi artyści zaprezentowali pełne pasji wykonania najpopularniejszych pieśni sławiących Matkę Bożą. Publiczność mogła usłyszeć np. „Była cicha piękna, jak wiosna”, „Z dalekiej Fatimy”, Czarna Madonna”. Wszystkie wykonania dostarczyły wielkich wzruszeń, wszyscy śpiewali dla Maryi z głębi serc i dusz. Celem przeglądu było umożliwienie dzieciom prezentacji swoich zdolności,  upowszechnianie pieśni Maryjnych, a nade wszystko podjęcie postawy duchowej, której uczył  św. Jan Paweł II: zawierzać całe swoje życie Matce Bożej.

Zapraszamy do odsłuchania relacji filmowej w zakładce nagrania oraz oglądania wszystkich zdjęć w galerii.

Data dodania: 2021-06-05 13:29:10
Data edycji: 2021-06-12 14:14:55