Przedstawienie pt. „Na łące” w wykonaniu grupy 3- latków

Dnia 14 czerwca 2021 roku  grupa 3-latków wzięła udział w nagraniu przedstawienia dla rodziców pt. „Na łące”. Na scenie pojawiły się urocze postacie. Na początku Wiosna z Pszczółką obudziły śpiącego Niedźwiedzia za pomocą pysznego miodu. Potem do Biedronki przyszedł Żuk, ale ta nie zgodziła się zostać jego żoną. Na koniec zielone Żabki uciekające przed Bocianem do stawu, zorganizowały razem z Motylkami bal na łące.

Drodzy Rodzice, relacja filmowa z przedstawienia znajduje się Galerii. w zakładce Nagrania, natomiast więcej fotografii w zakładce Zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2021-06-18 22:55:42