Przedstawienie pt. „Mały Książę”

Dnia 22 maja 2024 roku grupa 6 latków zaprosiła ukochanych rodziców na przedstawienie z okazji Dnia Mamy oraz zbliżającego się Dnia Taty. Przedszkolaki wystawiły sztukę pt. „Mały Książe” na podstawie powieści Antoine de Saint Exupery. Przedstawienie maiło nietypowy charakter, gdyż miało charakter pantomimy. Dzieci z bijącym mocniej serduszkiem i ogromna radością prezentowały się na scenie wyrażając tym, samym wdzięczność Rodzicom za dar życia, miłość i cierpliwość oraz codzienny trud wychowania. Dodatkowym elementem podkreślającym wagę tego dnia było wręczenie rodzicom własnoręcznie przygotowanych prezentów.  Rodzicom serdecznie dziękujemy za obecność i życzymy wiele radości z utalentowanych pociech.

Relacja filmowa i fotograficzna znajduje się w galerii.  Zapraszamy do obejrzenia!

Data dodania: 2024-05-22 01:31:20
Data edycji: 2024-06-14 15:16:15